Aprašymas


„MOSQUITO ALL“ galima naudoti kartu su kitais „Sandokan“ masalais, kuriuose yra oktenolio, karboksirūgščių ir kitų molekulių, kurių būna vykstant įprastai žmonių ir gyvūnų medžiagų apykaitai.

„MOSQUITO ALL“ veikia nenaudojant insekticidų, pesticidų, repelentų, eterinių aliejų, spiralių nuo uodų ar žvakių. Nesusiformuoja pavojingų cheminių produktų ar galimai pavojingų produktų žmogui ar aplinkai.

Jaukų naudojimas:

Šį prietaisą rekomenduojame montuoti ankstyvą pavasarį, kad būtų sumažintas uodų kiekis, kai jų populiacija vis dar maža.

Išorinėse grotelėse atrenkami tik kraują siurbiantys vabzdžiai, jos kalibruojamos, kad būtų sumažintas kitų naudingų vabzdžių įleidimas į talpyklą.

Suderinant visus šiuos dirgiklius, „Sandokan MOSQUIT ALL“ su naujais šviesos diodais ir naudojamu ventiliatoriumi pritraukia vabzdžius į ventiliatoriaus veikimo zoną, įsiurbdamas juos į specialų skyrių, kur jie netrukus žūsta dėl dehidratacijos.

Uodų ir kitų vabzdžių patelės, mintančios krauju, kanda, kad gautų baltymų, kurių reikia, kad jų kiaušinėliai subręstų. Kad rastų, kam įkasti, jos skraido aplink pagal vizualius dirgiklius, pavyzdžiui, šviesą, ir uoslę: vabzdžius pritraukia anglies dioksidas, vandens garai ir kvapai, kuriuos žmonės skleidžia kvėpuodami ir prakaituodami.

Vabzdžius vilioja LED šviesos diodai, o galingi ir tylūs ventiliatoriai juos įsiurbia i vidų, provokuodami jų dehidrataciją ir staigia mirtį. Ventiliatoriaus tinklelis apsaugo naudingus vabzdžius, tokius kaip drugeliai, nuo patekimo į įsiurbimo zoną. Specialus surinkimo konteineris neleidžia vabzdžiams ištrūkti, kai prietaisas yra išjungtas. Tam, kad sustiprinti prietaiso efektyvumą, siūlome naudoti prietaisą kartu su Sandokan jaukais.

Veikimo principai:

Šis itin efektyvus prietaisas sukurtas apsaugai nuo uodų, tigrinių uodų ir nepageidaujamų vabzdžių jūsų namuoe, terasoje, verandoje ar poilsiaujant gamtoje.

Nepriekaištingas Itališkas dizainas, kokybė, pagaminti pagal naujausias Sandokan patentuotas technologijas ir svarbiausia - nedarantys jokio žalingo poveikio aplinkai. Tai naujos kartos, inovatyvūs elektriniai Sandokan uodų ir vabzdžių naikintuvai.


Prietaisas veikia taikant draugiškiausius aplinkai metodus, esančius rinkoje, jis visiškai saugus jums ir aplinkai.

Patentuota technologija: taip

Prekės ženklas: Sandokan

Garantija: 24 mėn.

Išmatavimai cm: 23x23x23

Svoris: 1,3kg

Veikimo diapazonas: 50m2

Enerijos naudojimas: 3 Watt

Maitinimas: įvestis 110–240 V, 50–60 Hz 0,4 A; išvestis: 12 V, 0,6 A

LED diodų technologija

Aspiracinė įtraukimo sistema

Atsparus vandeniu: NE

Galingas, tylus, idealiai tinkamas naudoti viduje ir lauke

Ekologiškas ir aplinkai nepavojingas įrenginys

Techninės savybės:


Pagaminta: Italijoje

*Prekės spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Elektrinis prietaisas nuo uodų ir vabzdžių su įtraukimo sistema "Mosquit 50" Sandokan

  • Prekės kodas: 73525
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 49.00€

  • Be PVM: 40.50€