Aprašymas


Aspiracinė įtraukimo sistema

Atsparus vandeniu: NE

Galingas, tylus, idealiai tinkamas naudoti viduje ir lauke

Ekologiškas ir aplinkai nepavojingas įrenginys

Techninės savybės:

Prietaisas veikia taikant draugiškiausius aplinkai metodus, esančius rinkoje, jis visiškai saugus jums ir aplinkai.

„MOSQUITO OVER“ galima naudoti kartu su kitais „Sandokan“ masalais, kuriuose yra oktenolio, karboksirūgščių ir kitų molekulių, kurių būna vykstant įprastai žmonių ir gyvūnų medžiagų apykaitai.

„MOSQUITO OVER“ veikia nenaudojant insekticidų, pesticidų, repelentų, eterinių aliejų, spiralių nuo uodų ar žvakių. Nesusiformuoja pavojingų cheminių produktų ar galimai pavojingų produktų žmogui ar aplinkai.

Jaukų naudojimas:

Šį prietaisą rekomenduojame montuoti ankstyvą pavasarį, kad būtų sumažintas uodų kiekis, kai jų populiacija vis dar maža.

Išorinėse grotelėse atrenkami tik kraują siurbiantys vabzdžiai, jos kalibruojamos, kad būtų sumažintas kitų naudingų vabzdžių įleidimas į talpyklą.

Suderinant visus šiuos dirgiklius, „Sandokan MOSQUIT OVER“ su naujais šviesos diodais ir naudojamu ventiliatoriumi pritraukia vabzdžius į ventiliatoriaus veikimo zoną, įsiurbdamas juos į specialų skyrių, kur jie netrukus žūsta dėl dehidratacijos.

Uodų ir kitų vabzdžių patelės, mintančios krauju, kanda, kad gautų baltymų, kurių reikia, kad jų kiaušinėliai subręstų. Kad rastų, kam įkasti, jos skraido aplink pagal vizualius dirgiklius, pavyzdžiui, šviesą, ir uoslę: vabzdžius pritraukia anglies dioksidas, vandens garai ir kvapai, kuriuos žmonės skleidžia kvėpuodami ir prakaituodami.

Vabzdžius vilioja LED šviesos diodai, o galingi ir tylūs ventiliatoriai juos įsiurbia i vidų, provokuodami jų dehidrataciją ir staigia mirtį. Ventiliatoriaus tinklelis apsaugo naudingus vabzdžius, tokius kaip drugeliai, nuo patekimo į įsiurbimo zoną. Specialus surinkimo konteineris neleidžia vabzdžiams ištrūkti, kai prietaisas yra išjungtas. Tam, kad sustiprinti prietaiso efektyvumą, siūlome naudoti prietaisą kartu su Sandokan jaukais.

Veikimo principai:

Šis itin efektyvus prietaisas sukurtas apsaugai nuo uodų, tigrinių uodų ir nepageidaujamų vabzdžių jūsų namuoe, terasoje, verandoje ar poilsiaujant gamtoje.

Nepriekaištingas Itališkas dizainas, kokybė, pagaminti pagal naujausias Sandokan patentuotas technologijas ir svarbiausia - nedarantys jokio žalingo poveikio aplinkai. Tai naujos kartos, inovatyvūs elektriniai Sandokan uodų ir vabzdžių naikintuvai.


LED diodų technologija


Maitinimas: įvestis 110–240 V, 50–60 Hz 0,4 A; išvestis: 12 V, 0,6 A


Enerijos naudojimas: 4 Watt


Veikimo diapazonas: 200m2


Svoris: 1,7kg


Išmatavimai cm: 23x35x23


Garantija: 24 mėn.


Prekės ženklas: Sandokan


Pagaminta: Italijoje


Stalva: balta
Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Elektrinis prietaisas nuo uodų ir vabzdžių su įtraukimo sistema "Mosquit 200" Sandokan

  • Prekės kodas: 73532
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 85.00€

  • Be PVM: 70.25€