Apraššymas


Ekologiškas ir aplinkai nepavojingas įrenginys

Techninės savybės:

Nenaudokite tvenkinyje ir nejunkite į maitinimo tinklą, kai prietaisas šlapias. „MOSQUITO ZAN“ visuomet statykite ant grindų ar lygaus paviršiaus, apsaugoto nuo vėjo.

Jį galima naudoti biuruose, namuose, terasose ar balkonuose, vidiniuose kiemuose, vasarnamiuose, verandose ir soduose.

„MOSQUITO ZAN“ yra atsparus oro sąlygoms ir yra su turbulencijos deflektoriais.

Siekiant optimizuoti efektyvumą, prietaisas turės būti naudojamas prastai apšviestoje aplinkoje. „MOSQUITO ZAN“ montuokite retai lankomose vietose ir jokiu būdu nebūkite šalia prietaiso ilgą laiką. Iš tiesų uodus labiau traukia žmonės, o ne prietaisas, todėl gali jums įkąsti dar nepatekę į spąstus.

Naudojimo padėtis:

Prietaisas veikia taikant draugiškiausius aplinkai metodus, esančius rinkoje, jis visiškai saugus jums ir aplinkai.

„MOSQUITO ZAN“ galima naudoti kartu su kitais „Sandokan“ masalais, kuriuose yra oktenolio, karboksirūgščių ir kitų molekulių, kurių būna vykstant įprastai žmonių ir gyvūnų medžiagų apykaitai.

„MOSQUITO ZAN“ veikia nenaudojant insekticidų, pesticidų, repelentų, eterinių aliejų, spiralių nuo uodų ar žvakių. Nesusiformuoja pavojingų cheminių produktų ar galimai pavojingų produktų žmogui ar aplinkai.

Jaukų naudojimas:

Šį prietaisą rekomenduojame montuoti ankstyvą pavasarį, kad būtų sumažintas uodų kiekis, kai jų populiacija vis dar maža.

Naujos kolekcijos filtre yra užblokavimo sistema, kuri užtikrina, kad vabzdžiai neištrūktų, kai ventiliatorius išsijungia.

Suderinant visus šiuos dirgiklius, „Sandokan MOSQUITO ZAN“ pritraukia vabzdžius į NAUJOJO ventiliatoriaus veikimo zoną, įsiurbdamas juos į specialų skyrių, kur jie netrukus žūsta dėl dehidratacijos.

Uodų ir kitų vabzdžių patelės, mintančios krauju, kanda, kad gautų baltymų, kurių reikia, kad jų kiaušinėliai subręstų. Kad rastų, kam įkasti, jos skraido aplink pagal vizualius dirgiklius, pavyzdžiui, šviesą, ir uoslę: vabzdžius pritraukia anglies dioksidas, vandens garai ir kvapai, kuriuos žmonės skleidžia kvėpuodami ir prakaituodami.

Vabzdžius vilioja LED šviesos diodai, o galingi ir tylūs ventiliatoriai juos įsiurbia i vidų, provokuodami jų dehidrataciją ir staigią mirtį. Ventiliatoriaus tinklelis apsaugo naudingus vabzdžius, tokius kaip drugeliai, nuo patekimo į įsiurbimo zoną. Specialus surinkimo konteineris neleidžia vabzdžiams ištrūkti, kai prietaisas yra išjungtas. Tam, kad sustiprinti prietaiso efektyvumą, siūlome naudoti prietaisą kartu su Sandokan jaukais.

Veikimo principai:

Šis itin efektyvus prietaisas sukurtas apsaugai nuo uodų, tigrinių uodų ir nepageidaujamų vabzdžių jūsų namuoe, terasoje, verandoje ar poilsiaujant gamtoje.

Nepriekaištingas Itališkas dizainas, kokybė, pagaminti pagal naujausias Sandokan patentuotas technologijas ir svarbiausia - neparantys jokio žalingo poveikio aplinkai. Tai naujos kartos, inovatyvūs elektriniai Sandokan uodų ir vabzdžių naikintuvai.


Galingas, tylus, idealiai tinkamas naudoti viduje ir lauke


Atsparus vandeniu: Taip, pritaikytas nuolatos būti lauke, atsparus krituliams. Negalima merkti į vandens telkinį.


Aspiracinė įtraukimo sistema


LED diodų technologija


Maitinimas: įvestis 110–240 V, 50–60 Hz 0,4 A; išvestis: 12 V, 0,6 A


Enerijos naudojimas: 5 Watt


Veikimo diapazonas: 500m2


Svoris: 2,1kg


Išmatavimai cm: 33x43x33


Garantija: 24 mėn.


Prekės ženklas: Sandokan


Pagaminta: Italijoje


Spalva: Juoda
Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Elektrinis prietaisas nuo uodų ir vabzdžių su įtraukimo sistema "Mosquit ZAN" Sandokan

  • Prekės kodas: 73853
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 139.00€

  • Be PVM: 114.88€