Kamado Club


KamadoClub JUNIOR – atnaujintas keraminės kepsninės modelis pasižymintis ypač funkcionalia kepimo sistema su dviejų pusmėnulių deflektoriais ir dvigubu grotelių laikikliu, kuriame patogiai telpa riebalų surinkimo indas. Groteles galima pakelti arba nuleisti į kelis skirtingus aukščius, pasirenkant tinkamiausią lygį kepamam ar rūkomam patiekalui. Pasinaudojus papildomu laikikliu lengvai sudedama picos kepimo sistema, kuri leidžia cirkuliuoti ypač dideliam oro srautui, taip išlaikant aukštą kepimo temperatūrą. Naujasis grilis yra daug talpesnis dėl padidinto kupolo, o taip pat – dėl aplikos poveikiui, karščiui, smūgiams ir riebalams atsparios stiklo pluošto tarpinės.


KamadoClub - išskirtinė keraminė kepsninė, išsiskirianti savo originaliu DiamondCut išorės dizainu, juoda spalva ir svarbiausia – nemokamais priedais. Pirkdami KamadoClub JUNIOR, Jūs iš karto gaunate sukomplektuotą BBQ stebuklą, kiemo karalienę, kuri išplės Jūsų gastronominius sugebėjimus iki mėnulio ir atgal. Jūsų virtuvės įranga verks, ilgėsis Jūsų, orkaitėje pradėsite sandėliuoti kulinarijos vadovėlius, o mikrobangų krosnelė liks tik slogus prisiminimas iš praeities. Pirkdami Kamado Club JUNIOR kepsninę, nemokamai gaunate priedų už daugiau nei 100 eurų – tai nerūdijančio plieno kepimo grotelės, 2 pusiniai karščio deflektoriai, puodų laikiklis, papildomas laikiklis kepimo sistemai, lietaus uždangalas, pelenų žarsteklis ir žnyplės!

Dviejų krypčių viršutinė sklendėAukštos kokybės, dviejų krypčių, viršutinė sklendė, leidžianti efektyviai kontroliuoti temperatūrą ir oro srautą. Pilnai atidarytos sklendės maksimaliai padidina oro srauto cirkuliaciją, taip ypatingai stipriai įkaitinant anglis kepimui aukštoje temperatūroje ant ketaus grotelių arba picų kepimui. Ši funkcija pasitarnaus norint atlikti savaiminį kepsninės vidaus valymą, dar kitaip vadinamą, pirolize. KamadoClub JUNIOR viršutinė sklendė pagaminta iš korozijai atsparių medžiagų, todėl visuomet atrodys nepriekaištingai, net jei bus naudojama itin atšiauriomis sąlygomis – lyjant ar sningant.

UgniadėžėUgniadėžė – itin svarbus KamadoClub JUNIOR komponentas. Aukštos kokybės keraminė ugniadėžė atlaikys itin didelę kaitrą, todėl galėsite ruošti įvairius patiekalus nesibaimindami esamos temperatūros! Aktyviai naudojant kepsninę (ypač komerciniais tikslais) atsiranda didelė ugniadėžės skilimo tikimybė. Ir tai nėra paslaptis, bet mūsų KamadoClub JUNIOR ugniadėžė pagaminta pagal naujausias technologijas, todėl drąsiai galime teigti, jog tai – kokybiška kepsninės dalis. Kokybę atspindi mūsų suteikiama 2 metų garantija fiziniams asmenims ir garantinių įsipareigojimų laikymasis. O juridniams asmenims, kurie naudos kepsninę komerciniais tikslais, ugniadėžei suteikiame net 1 metų garantiją!

Premium klasės kepsninės termometras


Atnaujintas, premium kokybės, originalus KamadoClub termometras itin tiksliai ir aiškiai rodo temperatūrą, esančią kepsninės viduje. Nuolat matysite kokioje temperatūroje kepama arba rūkinama mėsa, vištiena, žuvis, daržovės ar kiti patiekalai.

Stiklo pluošto tarpinėKamadoClub rūpinasi savo klientais ir jų kepsninėmis, todėl nori pasiūlyti tik aukščiausios kokybės produktus. Vienas iš tokių – stiklo pluošto tarpinė KamadoClub JUNIOR modelyje. Tai tarpinė, kuri pasižymi itin aukštos kokybės standartais. Karščiui atspari, nedegi ir 540 C temperatūrą atlaikanti tarpinė. Tarpinės sudedamojoje dalyje yra plieno, todėl ši tarpinė yra atspari mechaniniams pažeidimams bei maksimaliai sumažina oro nutekėjimą, o Jūsų kepsninė taps gerokai sandaresnė.

Jūsų 6 Kamado Club JUNIOR dovanos! Norite sužinoti, ką gausite pirkdami Kamado Club JUNIOR kepsninę? Žiūrėkite žemiau:

Kepimo sistema su dviejų pusmėnulių deflektoriais (dovana Nr.1) 

 

Ypač funkcionali kepimo sistema su dviejų pusmėnulių deflektoriais ir dvigubu grotelių laikikliu, kuriame patogiai telpa riebalų surinkimo indas. Groteles galima pakelti arba nuleisti į kelis skirtingus aukščius, pasirenkant tinkamiausią kepamam ar rūkomam patiekalui. Pasinaudojus papildomu laikikliu lengvai sudedama picos kepimo sistema, kuri leidžia cirkuliuoti ypač dideliam oro srautui, taip išlaikant aukštą kepimo temperatūrą. Karščio deflektoriai yra būtini kepant ilgiau nei 20 minučių, rūkant. Jie riboja tiesioginę kaitrą ir paskleidžia karštį cirkuliuoti ratu. Tada maistas kepa tolygiai, jo nereikia vartyti, vienodai apskrunda iš visų pusių. Kepant su deflektoriais (netiesioginėje kaitroje), rekomenduojama pasirinkti ilgesnį kepimo laiką žemesnėje temperatūroje, taip patiekalas išsaugos daugiau skonio ir sultingumo.

 

Nerūdijančio plieno kepimo grotelės (dovana Nr.2)Aukštos kokybės nerūdinančio plieno grotelės! Mėgaukitės kepsniais, grill daržovėmis ar žuvimi su KamadoClub JUNIOR kepimo grotelėmis!

 

Kepsninės apsauginis uždangalas (dovana Nr.3)Kokybiškas KamadoClub JUNIOR kepsninės uždangalas. Šio uždangalo pagalba galėsite apsaugoti kepsninę nuo išorinių neigiamų veiksnių.

 

Žnyplės grotelėms (dovana Nr.4)Patogios bei lengvos KamadoClub nerūdijančio plieno žnyplės grotelėms. Šių žnyplių pagalba užtikrinsite saugų būdą nuimti įkaitusias groteles.

 

Pelenų žarsteklis (dovana Nr.5)Universalus KamadoClub PRO 2 pelenų žarsteklis palengvins Jūsų kepsninės priežiūrą. Žarsteklis skirtas pelenams išimti iš kepsninės.
Puodų laikiklis (dovana Nr.6)
Patogus puodų laikiklis, kurio dėka galite naudoti puodus net iki 8 litrų talpos!

Realybėje objekto spalva ir neesminės vizualinės savybės gali šiek tiek skirtis.Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

KAMADOCLUB JUNIOR KEPSNINĖ, JUODA

  • Gamintojas: KamadoClub
  • Prekės kodas: 760143
  • Prieinamumas: Pagal užsakymą
  • 359.00€

  • Be PVM: 296.70€