„Leica Camera AG“ pristato naują „Leica Rangemaster CRF 2700-B“, galintį tiksliai išmatuoti atstumus iki 2470 metrų. CRF 2700-B taip pat gali pasigirti žinoma balistine sistema ABC® (Advanced Ballistic Compensation). Integruoto „microSD“ atminties kortelės lizdo dėka vartotojai gali įkelti savo balistinius duomenis į diapazono valdytoją.

„Leica Rangemaster CRF 2700-B“ yra pirmasis kompaktiškas nuotolio ieškiklis aukščiausios klasės segmente-po jo pirmtako „Leica Rangemaster CRF 2000-B“-medžiotojams, be išmatuoto atstumo, pasiūlyti tris balistinius išėjimus. Priklausomai nuo reikalingų balistinių duomenų, „Leica Rangemaster CRF 2700-B“ suteikia arba lygiavertį horizontalųjį diapazoną (EHR) iki 1100 metrų/1200 jardų atstumą, sulaikymo vertę arba šautuvo nustatymų paspaudimų skaičių-dabar, jei reikia, 0,1 minutės kampo (MOA) žingsniais. Siekiant dar labiau padidinti „Leica Rangemaster CRF 2700-B“ išvestų balistinių verčių tikslumą, jame taip pat yra integruotas nuolydžio matuoklis ir oro slėgio bei temperatūros jutikliai.

Integruotas „microSD“ atminties kortelės lizdas
„Leica Rangemaster CRF 2700-B“ taip pat gali pasigirti žinoma balistine sistema ABC® (Advanced Ballistic Compensation). Integruotos „microSD“ atminties kortelės dėka vartotojai gali įkelti savo balistinius duomenis į diapazono valdytoją. Aukšto tikslumo balistinė programa leidžia tiksliai nustatyti tikslo tikslą ir per kelias sekundes parodo konkretaus vartotojo rezultatus. Suderinus su savo asmenine medžioklės įranga, vartotojai gali rinktis iš trijų skirtingų balistinių programų ir gali pateikti rezultatus jų poreikiams tinkamu formatu.

Naujas LED ekrano dizainas
Duomenys rodomi integruotame LED ekrane, kuris automatiškai prisitaiko prie aplinkos apšvietimo sąlygų. Be to, „Leica Rangemaster CRF 2700-B“ LED ekranas yra visiškai naujas ir leidžia dar lengviau perskaityti pateiktus duomenis. Kitas pastebimas bruožas yra greito nuskaitymo režimas, kuris kas 0,5 sekundės įrašo aplinką ir taikinius. Iki 200 metrų/200 metrų matavimo atstumo „Leica Rangemaster CRF 2700-B“ pateikia dešimtainį skaičių, kuris yra naudinga ypatybė, ypač medžiojant lankus. Rangemaster CRF 2700-B išskirtinai tiksliai nustato visus svarbius parametrus vos per 0,3 sekundės. Dėl savo kompaktiško dydžio ir tik 185 g svorio jis gali būti patogiai laikomas bet kurioje švarko ar liemenės kišenėje. Jo išskirtinė optinė sistema su 7 kartų padidinimu garantuoja optimalų ryškumą ir aiškumą bei platų matymo lauką.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Leica Rangemaster – CRF 2700-B

  • Prekės kodas: CRF 2700-B
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 700.00€

  • Be PVM: 578.51€