• Benzininė savaeigė vejapjovė su el. starteriu 2,2 kW Ikra IBRM 1448 E TL

Praktiškumas, patogumas, aukšta kokybė ir patikimumas - tai savybės, kuriomis pasižymi "IKRA" vejapjovės. Benzininė vejapjovė „IKRA“ pavers kiekvieną vejos pjovimą malonumu. 140cc variklis nesunkiai susitvarkys su veja iki 1400 m2, o dėka didelių galinių ratų lengvai susitvarkysite su visais vejos nelygumais. Vejapjovė turi elektrinį starterį, todėl nereikės vargti, mėginant ją "užtraukti", yra savaeigė, turi centrinį aukščio reguliavimą, vandens žarnos jungtį, kuri leis be vargo išplauti vejapjovės apačią po vejos pjovimo, grūdinto metalo ašmenis. Ji tarnaus jums ilgai, o turimos funkcijos užtikrins tikrą komfortą.

Starteris turi bateriją, jai išsikrovus bus reikalingas įkrovimas. Baterija starteriui ir  įkrovėjas yra komplekte su vejapjove.

Variklis: Tonino Lamborghini LM 510, 140cc, 4-taktis, vieno cilindro, aušinamas oru

Galia: 2,2 kW 3 AG

El.starteris

Apsisukimų skaičius: 2900 sūk./min

Pjovimo plotis: 46 cm

Pjovimo aukštis: 7 pozicijų 25-75 mm

Surinkimo krepšys: 60 l tekstilė

Korpusas: Plieninis

Kuro bakas: 1300 ml

Ratai: su dvigubais rutuliniais guoliais

Ratukų skersmuo: 200 mm/250 mm

Svoris: 38 kg

Triukšmo lygis: 94,7 dB(A)

Grarantija: 24 mėn.

Skirta vejoms iki 1400 m² (iki 14 a.)

Vokietijos sodo technikos gamintoja IKRA Mogatec pristato pabaltijo rinkoms prekės ženklus Ikra Mogatec, Flexo Trim bei Tonino Lamborghini, kurie pasižymi aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir funkcionalumu. Įmonė savo sėkmę skaičiuoja nuo 1977 m. kai buvo pagamintas pirmasis trimeris. IKRA Mogatec gamykloje sumontuota moderniausia įranga, kuri gamina aukščiausios kokybės reikalavimus atitinkančias elektrines sistemas, sankabų sistemas bei guolių sistemas. Taip pat Mogatec gamykla gamina, pjauna lazeriu, grūdina bei galanda deimantu aukščiausios kokybės pjovimo peilius, kurie yra montuojami ne tik savo prekės ženklo produktuose, bet ir daugelyje kitų garsiausių pasaulyje prekės ženklų produktuose.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Benzininė savaeigė vejapjovė su el. starteriu 2,2 kW Ikra IBRM 1448 E TL

  • Gamintojas: IKRA Mogatec
  • Prekės kodas: IBRM 1448 E TL
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 479.00€

  • Be PVM: 395.87€